Vi som jobbar här

Tveka inte att kontakta oss på Fryshuset i Malmö!

Telefon vxl: 08-691 76 00
E-post: infomalmo@fryshuset.se

 

Fryshuschef Malmö
Jenny Berg Nilson
jenny.berg-nilson@fryshuset.se
076-126 95 87

Verksamhetsansvarig Ungdomskultur
Sebastian Pinero
sebastian.pinero@fryshuset.se
0760–01 06 65

Verksamhetsansvarig Föredöme och framtidstro
Joanna Borglind
joanna.borglind@fryshuset.se
0760-01 06 26

Verksamhetsansvarig United Sisters
Hanna Landergren
Hanna.landergren@fryshuset.se
0760- 01 07 18

Verksamhetsutvecklare
Rebecka Eriksson
rebecka.eriksson@fryshuset.se
0760- 01 07 51

Verksamhetsansvarig Barn till ensamma mammor/ Platsansvarig värmestugan
Viktoria Vukic
Viktoria.Vukic@fryshuset.se
0760- 01 06 41

Verksamhetsansvarig café och catering
Ivana Marijanovic
Ivana.marijanovic@fryshuset.se
0700-69 95 84

Verksamhetschef Helsingborg och Östra Göinge
Alexander Ström
alexander.strom@fryshuset.se
0760-01 07 21

Vi använder oss av cookies på våra hemsidor. Genom att besöka vår hemsida godkänner du detta. Läs mer i vår Cookie-policy.

Jag förstår