image

Vi som jobbar här

Tveka inte att kontakta oss på Fryshuset i Malmö!

 

Telefon vxl: 08-691 76 00
E-post: infomalmo@fryshuset.se

 

Fryshuschef Malmö
Jenny Berg Nilson
jenny.berg-nilson@fryshuset.se
076-126 95 87

Verksamhetschef Arbete och entreprenörskap & Ungdomskultur
Adam (Salle) Al Obaid
adam.al-obaid@fryshuset.se
076-001 08 18

Verksamhetsansvarig Föredöme och framtidstro
Ansvarig mötesplats
Engel Livaja
engel.livaja@fryshuset.se
0761- 26 95 44

Verksamhetsansvarig Föredöme och framtidstro
Joanna Borglind
joanna.borglind@fryshuset.se
0760-01 06 26

 

Föredöme och framtidstro
Sofia Staaf
sofia.staaf@fryshuset.se
076- 001 06 50

Abdulmalik Maxamed
abdulmalik.maxamed@fryshuset.se
076- 001 06 74

Maria Vestrin
maria.vestrin@fryshuset.se
076- 001 07 18

 

Ungdomskultur
Sebastian Pinero
sebastian.pinero@fryshuset.se
0760–01 06 65

Josef Eghbal
sebastian.pinero@fryshuset.se
0723–01 26 53

 

Arbete och entreprenörskap
Pernilla Yasin
pernilla.yasin@fryshuset.se
076- 001 06 34

Lalani Hedin
lalani.hedin@fryshuset.se
076- 001 06 31

Linnéa Hallin
linnea.hallin@fryshuset.se
076- 001 08 48

 

Kompetenslyftet Syd 
Liv Fabricius
liv.fabricius@fryshuset.se
073- 950 22 82

Viktoria Vukic
viktoria.vukic@fryshuset.se
076- 001 06 42

Vi använder oss av cookies på våra hemsidor. Genom att besöka vår hemsida godkänner du detta. Läs mer i vår Cookie-policy.

Jag förstår