Vi som jobbar här

Tveka inte att kontakta oss på Fryshuset i Malmö!

Telefon vxl: 08-691 76 00
E-post: infomalmo@fryshuset.se

Regionchef (tjänstledig)
Johnny Eriksson

Tjänsteförrättande Regionchef
Mohammed Rabani
mohammed.rabani@fryshuset.se
0761–269587
Personal och arbetsmiljöansvar

Biträdande Regionchef
Sara Azzazi
sara.azzazi@fryshuset.se
0739–502434
Ekonomiansvarig

Verksamhetschef Föredöme Framtidstro
Jisif Soumah
jisif.soumah@fryshuset.se
0761–269537

Verksamhetschef Arbete och Entreprenörskap
Sigrun Sigurdsson
sigrun.sigurdsson@fryshuset.se
0761–269588

Verksamhetschef Ungdomskultur
Sebastian Pinero
sebastian.pinero@fryshuset.se
0760–010665

Verksamhetschef Östa Göinge
Valdemar Rusch
valdemar.rusch@fryshuset.se
0723–025461

Vi använder oss av cookies på våra hemsidor. Genom att besöka vår hemsida godkänner du detta. Läs mer i vår Cookie-policy.